Ray Dolap Modelleri Ankara

Kapakları menteşeli olduğundan değil ray sistemiyle hazırlanmasından dolayı bu ismi almıştır ve sürgü mantığıyla hareket eder. Menteşeli kapakların açılma mesafesinin kullanım alanına etki ettiği engeli ortadan kaldırdığı için alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Tüm ray dolap modelleri, firmamız tarafından tasarlanmaktadır. Size en yüksey düzeyde tasarruf yapma olanağı sunan ürünler, görsel yapıları ile göz kamaştırmaktadır. Ürünler, dekorasyon kısmında son trend renkler kullanılarak hazırlanmıştır.

Size özel tasarımlar hazırlayan ve özellikle ray dolap ürünlerindeki mükemmelliği yakalayan firmamız, ürün çeşitliliğini her zaman yüksek tutmaktadır. Yatak odalarını 3D tasarım ve görseller ile oluşturulmaktadır. Bu sistem, asansör askılık sistemi, kravat askılıkları, takı askılıkları, aydınlatma, çekmece gibi iç üniteler kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu sayede mümkün olan en hoş görünüm elde edilmeye çalışılmaktadır. Giyinme odalarında ise, ekonomiklik ön planda tutularak şık bir görünüm elde edilmeye çalışılmaktadır.

Ray Dolay Seçimi Yaoılırken Hangi Noktalara Dikkat Edilmesi Gerekir?

Raydolap yaptırırken veya sipariş ederken dikkat edilmesi gerekenler önemli bir konudur. Çünkü bazı noktalara dikkat edilmesi durumunda verimlilik, kullanımda esneklik ve kalitede bir artış  meydana gelir.

  • Alınacak olan Ray dolap ile ilgili her türlü detay sorularak öğrenilmelidir. Çünkü ray dolap sürekli olarak değiştirilebilecek bir ürün değildir. Bu nedenle de alırken her türlü detay güzel bir şekilde araştırılarak öğrenilmelidir.
  • Raydolap alınacak veya sipariş verilecek olan firmasının referansını ve güvenilirliğinin güzel bir şekilde incelenmesi gerekir. Raydolap alınan ya dasipariş edilen firmanın satış sonrası için bir destek hizmetinin ya da servis hizmetinin olup olmadığının öğrenilmesini tavsiye ediyoruz.
  • Eğer destek hizmeti ya da servis hizmeti varsa o zaman da hizmetin yeterli olup olmadığı araştırılmalıdır. Çünkü herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda yardım alınabilecek ve sorunların çözülmesine yardımcı olacak bir hizmete ihtiyaç vardır.
  • Raydolap seçimi yapmadan önce ihtiyaçlar belirlenmelidir. Ne kadarlık bir Raydolap gerektiği, ne kadar askıya ve ne kadarlık bölmelere ihtiyaç olduğu önceden belirlenerek daha sonrasında Raydolap seçimi gerçekleştirilmelidir.

Ray Dolap Modelleri

Birçok kapaklı ray dolap modellerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz renk ve modeli sizin için hazırlayabiliriz. Kullandığımız materyalleri en kaliteli olacak şekilde seçerek uzman ekibimiz tarafından özel mimari tasarımlarla firmamız sizlere sunabilmektedir. Son zamanlarda en çok trend olan krem, gri, beyazve kahverenginin tonları evinize oldukça hoş bir hava katıyor ve tarz dolaplara sahip olmuş oluyorsunuz. Dolapların içi kadar dış görüntüsünün de önemlidir. İsterseniz aynalı kapaklar, isterseniz düz kapaklar, isterseniz de özel olarak çizilen farklı desenlerdeki kapak modelleri ile şık görünümlü ürünler seçebilirsiniz. Birçok zevke uygun modelimiz mevcuttur. İstediğiniz boyutlarda hazırlanabilen ray dolap kapak modellerimizi beğeneceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Ev ve villa tadilatı ve dekorasyonu firması Eray Grup eraygrup.com hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer hizmetlerimizi eraygrup.com/hizmetlerimiz  inceleyebilirsiniz.

Ray Dolap Aksesuarları Nelerdir?

Asansör Askı: Asansör askı bugüne kadar yaşadığınız çoğu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Boyunuzun uzanmadığı üst rafları artık yorgan, yastık için kullanmak zorunda değilsiniz. Asansör sistemiyle belli bir seviyeye kadar indirebilir, kıyafetlerinizi sıkıştırmadan kullanabilirsiniz. Üstelik yerli ve ithal üretim olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır.

Pantolonluk: Pantolonlarınız için özel olarak eklenecek bu aksesuar ile kolaylıkla hangi pantolonu seçeceğinize karar vereceksiniz. Ayrıca askıda kullandığınız pantolonlarınız duruş ve sıkışıklıktan dolayı kırışırken bu sistem ile bu sorunu da ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Işıklı Askı: Geniş dolapların en büyük sorunu ışıktır. Özellikle koyu renk kıyafetler az ışık alan yerlerde çok zor seçilirler. Bu da zaman kaybına sebep olur.Seçeceğiniz bu aksesuar ile dolabınızın içini yeterince aydınlatacak böylece zaman kaybı yaşamamış olacaksınız.

Metal Sepet: Metal sepet sayesinde ayakkabılarınız için yer arama sorununu Eray Grup Ray Dolap tasarımları sizin için ortadan kaldırıyor. Raylı dolabınızın alanına göre tercih edeceğiniz bu aksesuar ile ayakkabılarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilecek ve kıyafet seçiminizi yaparken de göz önünde olmalarını sağlayacaktır.

Kemerlik Ve Kravatlık: Kravatlarınız gömleklerinizin, kemerleriniz ise pantolonlarınızın üzerine asılmaktan kurtuluyor.Bu aksesuar ile şıklığınızı tamamlayan parçaları göz önünde bulunduruyorsunuz. Kemerlerinizi pantolonlarınızın üzerinde astığınız zaman kırılma yapabiliyor.Bu sorunu da sizin için ortadan kaldırıyoruz.

Raylı sistem gar, raylı dolap, sürgülü dolap, yüklük dolabı, gömme dolap, gibi kullanışlı ergonomik modern , hatta ray dolap kapakları, led ayna uygulaması ile sıradışı mekanlara dönen odaların tasarımlarında, sürgülü sistem dolap, lar büyük önem taşır. Ölçüye göre dolap imalatı, yapan firmamız kullanmış olduğu, sürgü, ve, ray sistemlerinde son teknolojili ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Bu  doğrultuda mobilyaların dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü, özgün tasarımı esas alarak kaliteli işler ortaya çıkarabilmek ve sizi memnun etmek için hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel uzman ekiplerimizle dürüstlük, kaliteli ve verimli hizmet anlayışımız çerçevesinde Ankara Eray Grup Ray Dolap, Ray Dolap modelleri ve ev tadilat dekorasyonu imalatında ve dekorasyon alanında kişiye özel her türlü işi yapmak kaydıyla hizmetinizdedir. Her türlü soru, detay, fiyatlandırma ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.