Dekton Mutfak Banyo Tezgahı Modelleri Ankara

Dekton Cam ve Porselen üretiminde kullanılan en gelişmiş ham maddelerle  yüzey üretiminde kullanılan en iyi kalitedeki Kuvarsın Mükemmel karışımıyla oluşmaktadır. Dekton ürünü, uzun yıllar süresincedevamlı olarak basınca ve yüksek derecede ısıya maruz kalan doğal taşın geçirdiği metamorfik evrimin geliştirilmiş bir sürümü olan yüksek teknolojili SPT(Sinterlenmiş Partikül Teknolojisini) kullanmaktadır. SPT en gelişmiş endüstriyel teknolojilerin yenilenen uygulamalarını bir araya getirir. Bu değişim yeni bir süreç, devrimsel ve öncü bir ürün ortaya çıkarabilen teknolojik ve endüstriyel bir gelişmeyi temsil eder. Elektronik mikroskoplama işlemi, Dekton’a özel bir sinterleme ve ultra sıkıştırma sürecinin sonucu olarak malzemenin gözeneksiz bir ürün elde edilmesini sağlar. Gözenek bulunmaması gerilim ve zayıf noktalara neden olan çok küçük kusurların bulunmayışı Dekontun farkını ortaya koyar.

Dekton, ultra sıkıştırma teknolojisiyle imal edilir ve bu sebeple çok sağlam ve dayanıklı olmasına rağmen çok incedir. Banyolarda, mutfaklarda, zeminde, yüzeylerde özellikle de yoğun kullanılan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Standart üretimi olan yüzey ve renk seçeneklerinin yanı sıra, tasarımcıların hayalgücünü, herhangi bir malzemeyidoku ve renk olarak kopyalayarak yüksek kalite ve dayanım standartları ile kullanıma sunuyor

DEKTON TEZGAHININ AVANTALARI NELERDİR?

·         Yüksek Ultraviyole Direnci: Dekton ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solma yapmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

·         Yüksek Çizilme Direnci: Dekton halihazırda satılan yüzeyler arasında çizilmeye karşı en dayanıklı yüzeydir.

·         Yüksek Sıcaklık ve Isı Direnci: Dekton çatlamadan, yanmadan, alev almadan ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir.

·         Yüksek Aşınma Direnci: Dekton’un yıpranmaya karşı granitten daha dayanıklı olması onu ticari uygulamalar ve zemin gibi yüksek trafiğe sahip alanlar için uygun bir yüzey haline getirir. Diğer yüzeyler zaman içerisinde aşınma yaparken, Dekton’un üst yüzeyi korunur ve asla yüzeyin yenilenmesi ya da yeniden parlatma işlemi yapılması gerekmez.

·         Yüksek Leke Direnci: Farklı yüzeyler lekeye dirençli iken, Dekton leke tutmaz. Kahve, şarap, kalem ve pas gibi en zor lekeler bile yüzeyden rahatlıkla silinebilir. Dekton’un gözeneksiz yapısı ve reçine içermemesi sebebiyle, kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Lavabo açıcı, çamaşır suyu, ve hatta ocak yağ çözücüleri gibi yaygın ev kimyasallarınındökülmesi ya da sıçraması Dekton’a zarar vermeyecektir.

·         Yüksek Donma ve Çözülme Direnci: Dekton'un düşük termal genleşme katsayısı sayesinde aşırı soğuk ve aşırı sıcakta meydana gelebilecek termal tepkimelere karşı dayanıklıdır. Çözülme ve donmaya karşı doğal direnci sayesinde en soğuk iklim koşullarında dahi rahatlıkla kullanılabilir.

Ultra-sıkıştırma tekniği malzemelerin mekanik özelliklerini mutlaka etkiler. Bu düzeyde bir sıkıştırma, malzemenin daha az gözenekli olmasını büyük ölçüde katkı sağlar ve bunu az bakım gerektiren, uzun ömürlü bir ürün haline getirir.

DEKTON MUTFAK TEZGAHLARI

Dekton, mutfağını rakipsiz bir alana dönüştürmek isteyen müşterilemiz için uzun ömürlü bir üründür. Ekli olmadan ve hiçbir kısıtlama olmaksızın tek parça montaj için yüksek bir potansiyel sunmaktadır. Mümkün olduğunca farklı tasarım stillerine kusursuz bir şekilde uyan tek bir yüzeyin cazibesine sahiptir.

Dekton hepimizin içinde bulunan aşçının istediği bütün nitelikleri bir araya getirir. Dokunması bile keyif veren ve yıllarca kullanımın sonrasında bile aşınmayan temiz bir yüzeydir. Bir öğünü arkadaşlarla ya da aileyle paylaşmadan önce yemek hazırlama işini keyif verici bir deneyim haline getiren alanlar yaratma becerisine sahip, günlük yaşamın ağır temposunda son derece kullanışlı bir üründür.

DEKTON BANYO TEZGAHLARI

Banyo, evde htemizlik ve uyumun mümkün olabildiğince en iyi şekilde kendisini ifade etmesi gereken bir alandır. Hoş ve rahatlatıcı anlar yaşamamıza yardımcı olan, hislerimizin kelimenin tam anlamıyla parmaklarımızın ucunda olduğu kişisel hijyen ve bakım alanıdır.

Dokular ve renkler suyla ilgili alanların tasarımı için sonsuz bir ilham kaynağıdır. DEKTON’dan söz ediyoruz, DEKTON’un imkanları bitmez.

EN İDEAL DEKTON MUTAK BANYO TEZGAHI ÖZELLİKLERİ?

  • Leke direnci özelliği
  • Yüksek çizilme direnci özelliği
  • Ateşe ve ısıya karşı yüksek direnç özelliği
  • Solmayan renk özelliği
  • Yüksek UV direnci özelliği
  • Su emmeme özelliği
  • Yanmayan malzeme’den üretilmiş olması
  • Aşınma direnci özelliği
  • 320 cm x 144 cm’ ye kadar büyük ebat imkanı olması

Bu bilgiler ışığında Ankara Eray Grup Dekton Mutfak Banyo Tezgahı çeşitleri, modelleri ve renklerini firmamız Eray Grup ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ankara’nın her yerine hizmet vermekteyiz. Ürünlerin kullanım alanları, örnek çalışmalar ve daha birçok teknik detayı görebilirsiniz. Soru, görüş, öneri ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.