Alçıpan Tv Ünitesi Niş Dekorasyonu

Ev dekorasyonu emek ve maailiyet isteyen ciddi bir iştir., Duvar dekorasyonlarından yer döşemelerine, pencerelerden tavan dekorasyonlarına kadar mobilya işine ve dekor işlerine girmeden bile hadisz ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Sözü, alçıpan tv ünitesi modellerinin en ekonomik tv ünitesi modelleri olduğuna getirceğiz Ahşap ya da hazır tv ünitelerine göre çok daha ucuz olan alçıpan tv ünitesi modelleri, ekonomik olmasının yanında çok da kullanışlıdır ve şıktır.

Günümüzde dekor modelleri arasında Alçıpan Televizyon Ünitesi modeli trend haline gelmiştir. Ev sahipleri tarafından seçilen alçıpan tv ünitesi modeli, salon tv ünitesi ve oturma odası tv ünitesi gibi odalarda başlıca kullanılmasının yanısıra makam odaları, toplantı ve bekleme odaları gibi mekanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Tercih edilmesinin nedenelerinden dayanaklı olması, daha şık ve daha dekoratif görüntü sağlaması, kabloların gizlenmesi, kötü görüntüyü ortadan kaldırılması ve boyadığınız renkten hoşunuza gitmediği zaman yeni renklere boyatıp ilk gün ki gibi temiz ve şık olarak kullanmaya devam ediyorsunuz. Alçıpan Tv Ünitesi kolayca temizlenir ve uzun ömürlüdür, çok fazla gereksiz alan kaplamaz evinizin sanki bir parçasıymış gibi görünür.

Alçıpan Tv Ünitesi Duvar Tv Ünitesi olarak da bilinir. Alçıpan Tv Üniteleri teknolojinin gelişmesi sonucu sağladığı imkanlarla üretilen farklı modelleri de ortaya çıkmıştır.

Yeni ve farklı modellerden bazılarını belirtelim; 

 • Ledli Tv Üniteleri, 
 • Dekoratif Tv Üniteleri,
 • Alçıpan Tv Üniteleri, 
 • Şömineli Tv Üniteler,
 • Stropiyer Tv Üniteleri, 
 • Vitrinli Tv Üniteleri, 
 • Kolonlu Tv Üniteleri, 

Olmak üzere oldukça geniş bir model natiflerine sahiptir. Tercih sizin.

 

Alçıpan Tv ÜnitesiAlçıpan Tv ünitesi ankara

Alçıpan Televizyon Ünitesi Nasıl Yapılır?

Alçıpan Tv Üniteleri yapılma aşamsında ilk olarak metaller belirlenen yerlere belirlenen şekillderde yerleştirirlir. Sonra bu kısmların arasına ahşap raflar konulur. Genel görünüşü tamamlanan Tv Ünitesi alçı ile yüzeyi kaplanır. Gerekli dekoratif dokunuşlar yaprak tamamlanır. Alçıpan Tv Ünitesi evlerde dekorasyonun yanısıra alandan da tasarruf etmenizi sağlar. Çelik, raf ve alçının bir araya gelmesiyle oluşturulan bu alanlar, şık ve kullanışlıdır. İstenilen şekilde duvara göre tasarlanan bu ünitelerin tarzına da karar vermek için natifler oldukça fazladır.

Alçıpan duvar ünitelerini cazip hale getiren ayrıntılardan biri de aydınlatmadır. Gizli aydınlatma veya spot ışıklarla öne çıkarılan alçıpan Tv Üniteleri, evlerde ferahlık ve canlılık sağlar. Televizyonun konumlandırlacağı alan dışında farklı bölmeleri de içinde barındıran bu dekor parçaları, oldukça güzel görünüm oluşturur. Alçıpan Tv Ünitelerinin, fazla maliyetli olmaması tercih edilmesine sebep olan bir diğer detaydır.  

Alçıpan Tv Ünitesi Yapımı Ne Kadar Sürer? 

Bu ümitenin yapımı firmamız Ankara Eray grup tasarıma bağlı olarak ortalama 2-4 gün içinde tamamlanıp teslim edilmektedir. Model ve büyüklük konusunda mutlaka uzman ekibimize danışmanızı, fikirlerini almanızı tavsiye ederiz. Her mekanın ve odanın farklı bir yapısı olduğu tam hazır bir Alçıpan Tv Ünitesi şablonu bulunmamaktadır. İhtiyaca ve zevklere hoşnut kalcağınız tasarımlar yapıyoruz.

Alçıpan Tv Ünitesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

 • Firma ile anlaşmayı ayrıntılı, ihtiyaçlarınızı açık açık belirterek yapınız.
 • Alçıpan Tv Ünitesinin rengine duvar rengini de katarak birlikte değerlenidiriniz.
 • Alçıpan Tv Ünitesinin büyüklüğünü abartmamalısınız. Odanız ölçüsünü baz alarak belirleyiniz.
 • Alanında uzman tecrübe sahibi bir firma ile çalışmak çok önemlidir. Tavsiyemiz daha önce yaptırmış olanların görüşünü alın ve hangi firmaya yaptırdıklarını sorun. Böylelikle pişman olmazsınız.
 • Alçıpan Tv Ünitesinin tüm artı ve eksi yönlerini bizzat yaptranlara ya da firmaya sorarak öğrenmelisiniz.
 • Açık tonda Alçıpan TV Ünitesi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü odalar dinlenme yeridir. Hem açık tonda yaptırmanız ferahlık ve canlılık hissi vereceğini unutmayınız.

Alçıpan Tv Üniteleri mobilyalara ve dekorasyon ürünlerine göre ekonomiktir. Sadece bir LCD Tv Ünitesi olarak değil kitaplık, raf ve sizlere özel duvar dekorasyonu tasarımı olarak da kullanabileceğinizi ve yaptırabileceğinizi unutmayın.

Alçıpan Tv Ünitesi, alçı ile elde edildiği için oldukça uzun ömürlü, şık ve sade bir görünümü sağlar. Siz müşterilerilerimiz, tasarımını, şeklini büyüklüğünü ve diğer ayrıntıları belirleyin. Biz Ankara Eray Grup olarak sizleri hayal ettiğiniz Alçıpan Tv Ünitesine  kavuşturalım. Fiyatlandırma, ev tadilatı www.eraygrup.com/, ev ve villa dekorasyonu, villa tadilatı ve diğer detaylar için bizimle  eraygrup.com/iletisim iletişime geçebilirisiniz.