Çimstone Mutfak Tezgah Modelleri

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI MODELLERİ

Çimstone, İtalyan Breton firmasının geliştirdiği ileri teknolojik süreçle üretilen kuvars esaslı bir kompoze taştır. Doğadaki en sert mineral taşlarından biri olan kuvars, Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Yapısını oluşturan kuvars minerali sayesinde Çimstrone mutfak tezgah modelleriniz de içine alan Çimstone, yüksek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı gösteren, hemen hemen hiçbir asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan, sınırsız renk ve doku alternatifli, hijyenik bir yüzey kaplama malzemesidir.

Çimstone ne kadar dayanıklıdır? 

Çimstone sağlamdır, ancak tahrip edilemez bir ürün değildir. 

Çimstone kırılma, aşınma ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır üründür.

Çimstone mutfak tezgahı temizliği nasıl yapılmalıdır?

Çimstone yüzeylerde temizleme Şekli : Bankonuzu nemli ve deterjanlı bir bez ile temizleyin, durulayarak tamamen temizleyici maddeden arındırın. Hassas sünger ile ovalayın, ardından mutlaka durulayın. İşlemi doğrudan leke üzerine uygulayın, ardından mutlaka bol su ile durulayın.

Çimstone Mutfak Tezgahı leke tutar mı?

Çimstone mutfak tezgahı özellikleri sayesinde, yüksek aşınma, çizilme ve darbelere karşı dayanıklıdır. Leke tutmaz, gözenek bulunmamaktadır ve kolay bir şekilde temizlenir. Bu sayede rahatlıklar mutfağınızda çimstone mutfak tezgah modellerini incelemek için bizime iletişime geçebilirsiniz.

Çimstone, estetiği işlevsellikle buluşturan eşsiz özellikleri sayesinde başta mutfak tezgahları ve banyo bankoları olmak üzere zeminden cepheye, merdiven basamağından sehpaya projelerin farklı alanları için ideal bir üründür.

ANKARA ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI MODELLERİ

Evlerimizde yaşadığımız her alan bizim için oldukça önemlidir. Her bir odasında farklı yaşantılar ve anılar yaşarız. Kimi zaman kalabalık sohbetler kimi zaman ise yalnızlık ile dinlenerek hoş vakit geçiririz. Bu önemli alanlardan biri de mutfaklardır. Mutfaklarda kullanılan her malzeme de ayrı bir öneme sahiptir. Mutfak tezgahı modelleri Ankara ile mutfaklarda ayrı bir hava oluşturmak mümkün olur. Hem dekorasyon hem de kullanım kolaylığı sağlaması açısından önemli bir durumdadır. Dekorasyon, hayatın her alanında önemli bir yere sahiptir. Her alanda yenilik yapmak, ortamı güzelleştirmek

NEDEN ÇİMSTONE?

LGA hijyen raporu ve NSF sertifikasıyla hijyenik yapısı onaylanan ve Türk standartlarına uygun üretim yapan Çimstone, yiyeceklerin güvenle hazırlanacağı, kolay temizlenen, özel bakım gerektirmeyen yüzeyler sunuyor.

 • TSE: Türk Standartları Enstitüsü’nün ürünlere verdiği Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi’nin simgesi olan baklava dilimini gördüğünüz ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 • NSF: National Sanitation Foundation (NSF) International tarafından belirlenen NSF 51 Yiyecek Hazırlama Alanları Uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan Çimstone, yiyeceklerin hazırlanabileceği yüzey olarak sertifikalandırılmıştır.
 • Asit Ve Bazlara Karşı Dirençli: Asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar.
 • Farklı Kullanım Alanları: Banko, tezgah, tezgah üstü duvar/pano uygulaması, zemin gibi her tür yüzeyde kullanılabilen masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.
 • Aşınmaya Çizilmeye Dayanıklı: Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesi sayesinde-eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Kuvarsın üstünlüklerini aynen yüzeylere yansıtır.
 • Kolay Temizlenir: Parlaklığını kuvarsın ışıltısından alır. Kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez, leke tutmaz. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü görünümünü korur.
 • Çevreye Dost: Doğal kaynakları korumaya odaklı ürün geliştirme anlayışı, üretiminde kullanılan yüksek teknoloji ve geri dönüşümden gelen ürün içeriği ile Çevreye dosttur.
 • %100 Kurumsal Güvence: Ürünlerimizin %100 arkasındayız. Tecrübesi ve sunduğu kurumsal güvencesiyle %100 taşın arkasında durarak, mutlak müşteri memnuniyeti sağlar.
 • Kuvars Işıltısı Hayatın Rengi: Kuvarstan oluşan, doğanın bizlere hediyesi kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle yeniden şekillendirir.

ÇİMSTONE SEÇİM REHBERİ

Peki bu taşı ev ya da işyerinizde kullanmak istiyorsanız ne gibi konulara dikkat etmelisiniz?

 • Hangi konumda ve ne büyüklükte kullanılacağı
 • Su ve ısı gibi dış etkenlerin büyüklüğü ve sıklığı
 • Dolap veya diğer aksesuar ürünlerine göre tasarım seçimi
 • Çizlimeye karşı dayanım derecesi

Çimstone çeşitleri ve renklerini ve ya çimstone mutfak tezgahınız için en güzel model seçimi için firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ürünlerin kullanım alanları, örnek çalışmalar ve daha birçok teknik detayı görebilirsiniz. Soru, görüş, öneri ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.