İnşaat & Taahhüt

Bir yapının alınması, satılması ve inşa edilmesi süreçlerinin bütününe birden takip edilip sona erdirilmesine inşaat taahhüt hizmetleri denir. Detaylandırmak gerekirse arsa alıp satmak, kat karşılığı daire yapmak, bir binanın bütününü yapmak ya da bir bölümünü inşa etmek gibi birçok çalışmayı kapsar. İnşaat taahhüt işlerinde asıl amaç inşaatı şartname ve bütün yasal mevzuata uygun şekilde vaktinde teslim etmektir.  Eray Grup olarak yapı taahhüt işlemlerinin çalışma alanına giren tüm hizmetler kurumumuz tarafından profesyonel bir şekilde yapılır.

İnşaat Taahhüt İşleri Nelerdir?

Mülkiyeti başkasına ait olan bir yapının yapılmasına inşaat taahhüt işlemleri denir. Bir inşaatın yapılması taahhüt edildikten sonra ilk yapılması gereken proje hazırlanmasıdır. Proje hazırlandıktan sonra gerekli yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve imar izinlerinin alınması gerekir. Uygulama aşamalarının da doğru bir şekilde yürütülmesi için uzman bir ekiple çalışmak çok önemlidir. Alanında uzman mimar ve mühendisler barındıran Eray Grup olarak yapı taahhüt işlerini eksiksiz olarak yapıyor ve teslim ediyoruz.

Ankara Ev villa tadilat ve dekorasyon firması olan Eray Grup olarak inşaat taahhüt işlerinde tercih edebileceğiniz uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için  https://www.eraygrup.com/urunlerimiz/insaat-taahhut adresinden inceleyebilirsiniz.

İnşaat Taahhüt İşlerinde İzlenmesi Gerekenler

İnşaat taahhüt işlerinde izlenmesi gereken aşamalar şu şekildedir:

  • Projenin hazırlanması
  • Keşif bedelinin belirlenmesi
  • Fiyatlandırma yönteminin belirlenmesi:

Taahhüt İşleri

-İnşaat Projeleri

İnşaat taahhüt işlerinde projelerin hazırlanması ilk basamaktır. İnşaat projeleri,  inşaat taahhüt işleri yapan firmamız Eray Grup bünyesinde çalışan uzman inşaat mühendisleri tarafından özenle hazırlanır.  Proje aşaması ile başlayan süreç tüm profesyonel bir ekiple, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak tamamlanır. Projelendirmenin doğru ve eksiksiz yapılması gerekli yasal izinlerin alınması için çok önemlidir. Yasal düzenlemelere uygun aynı zamanda müşterinin beklentilerini de göz ardı etmeden bir proje hazırlamak inşaat taahhüt işlerinde zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

İnşaat projelerinde öncelikle zemin etütü, vaziyet planı, kat ve çatı planlarından oluşan avan(ön) proje oluşturulur. Daha sonra ön planın onayı alındıktan tüm birimler ölçeklendirilerek kesin proje oluşturulur. Kesin projeye de onay alındıktan sonra elektrik, tesisat gibi alt projeler oluşturulur. Oluşturulan projeye bağlı kalınarak mevzuatlara uygun şekilde yapı tamamlanır.

-Villa Yapımı

Güzel bir villa da oturmak birçok insanın hayalidir. Hayallerinizin ihtiyaçlarınızla birleştiği bir villaya sahip olmak artık çok daha kolay. Eray Grup sayesinde minimum maliyetle maksimum keyif alacağınız bir villa yaptırabilirsiniz. Villa yaptıracağınız alanın en doğru şekilde projelendirilmesi, kullanım kolaylığı ve arsanın tam olarak değerlendirilmesi villa yapımında çok önemli bir husustur. Villa yapımı yüksek maliyetli ve detaylı bir süreçtir. Maddi kayıplar olmaması için yapı taahhüttü işlemleri yapan firmamız uzman kadrosuyla sizin için bu süreci en doğru ve verimli şekilde yürütmektedir.

Eğer bir villa yaptırmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken birçok unsur var. Öncelikle her türlü ihtiyaç ve beklentilerin belirlenmelidir. Ailenin yapısı, oda sayısı, açık ve kapalı kullanım alanlarının tespiti yapılarak bir tasarım özeti hazırlanır. Tasarım özeti oluşturulduktan sonra maliyet belirlenir. Villa yapımı bir apartman dairesine göre daha yüksek bir maliyet içerir. Ayrılan bütçeye uygun bir villa projesi hazırlanması gerekir. Bütçe belirlendikten sonra ki aşama mimari tasarım kısmıdır. Bu aşamada sizi en iyi şekilde anlayan bir mimarla çalışmanız çok önemlidir. Sizi doğru şekilde yönlendiren, sizi dinleyen bir mimarla çalışmanız hayallerinizi en fonksiyonel şekilde gerçeğe dönüşmesini sağlayabilir. Mimarlık işlemleri yapının teknik sistemleri ile doğru şekilde birleştirilmesi çok önemlidir. Elektrik, su, havalandırma sistemlerinin projeye doğru şekilde yerleştirilmesi yapılan villanın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Ankara İnşaat Taahhüt İşleri Eray Grup Ankara İnşaat Taahhüt İşleri Sözleşmesi Eray Grup

-Ev ve Villa Tadilatı ve Dekorasyon İşleri

Yeni aldığınız bir mülkü ya da yıllardır içinde oturduğunuz evinizi ya da villanızı tadilat yaptırmak istiyorsanız ve nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Ev ve villa tadilatı ya da dekorasyonu yaptırmaya karar verdiğiniz anda usta bulmak, birçok yerden fiyat almak ya da farklı alanlar için farklı ekipler aramak yorucu ve zaman alan bir süreçtir. Eray Grup olarak inşaat taahhüttü alanındaki bilgi ve tecrübemizle tadilat ya da dekorasyon işlemlerinizi uzman bir ekip tarafından  anahtar teslimi yapıyoruz.  Ve size sadece keyfini sürmek kalır.  

Eray Grup olarak,  yapı inşaat taahhüt işlemlerinde karşılıklı güven ve dürüstlük olmazsa olmaz ilkemizdir. Hedefimiz, işinde profesyonel kadromuzla müşterilerimizin hayallerini ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamaktır. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.