Yatak Odası Modelleri Ankara

YATAK ODASI MODELLERİ ANKARA

Evinizin en özel alanı olan yatak odası için önem verdiğinizi biliyor ve fikirlerinize firma olarak değer veriyoruz. Yatak odanız için seçtiğiniz renklere göre yatak odası dolapları, komodinler ve şifonyerler bulabilirsiniz. Evinizin size ayrılmış bu köşesinde bütün tasarımın size ait olduğunu unutmayın, kendi modanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Kahverengi tonlarından, rengarenk yatak odası modellerine kadar geniş bir skalaya sahip olduğumuz için her tarza uygun modeli Eray Grup olarak sunmaktayız.

Yatak odalarında çoğunlukla en dikkat edilen şey gardırop ve yatak takımıdır. Yatak odası takımının birlikte uyum içinde olması hem daha sade ve göz yormayan bir seçim olacak hem de sizi dekorasyon sıkıntısından kurtaracaktır. Eray Grup Mobilya’nın imal ettiği yatak odası takımları her zevke uygun şekilde tasarlandığı için, zevkinize uygun bir şey bulmanız oldukça kolay ve zevkli olacaktır.

Her renk, şekil ve model seçeneklerine sahip olan yatak odası modelleri ile evinizde şık bir görüntüye sahip olmak artık çok kolay. Her yıl değişen trendlerle uyumlu üretilen yatak odası takımlarımız, yıllar geçse bile hem şıklığını hem de konforunu korumaktadır.

Yatak odası modelleri ve ev ve villa tadiları ve dekorasyonu eraygrup.com işlerinizi titiz bir ekibe yaptırmak isterseniz Eray Grup olarak hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçiniz.

Hareketli karyolanın içerisinde, priz ve usb girişleri, aydınlatma ledleri, kitaplık bölmeleri ve para kasası tercihleri de bulunmaktadır. Tamamen müşterilerimizi düşünerek tasarladığımız takımlar ile de çok farklı bir tasarıma ve hizmete ayrıcalıklı olarak sahip olabilirsiniz. Tamamen hayatı kolaylaştırmak için tasarlanmış bu yatak odası takımları şıklığı sizlerle buluşturuyor.

İster lüks olsun, ister modern yatak odası olsun, yarak odası takımları ile evinizin özel yerini hayal gücnüzü kullanarak daha özel kılabilirsiniz. Son dönem trendlerine uyumlu olan yatak odası modellerimizi takım halinde alabileceğiniz gibi, değiştirmek istediğiniz parçaları değiştirebilirsiniz. Cam gardırop modellerimiz ile yatak odanıza bambaşka bir ruh katabilir, metal şifonyer modellerimizle yatak odanızın tarzını değiştirebilirsiniz.

Yatak Odası Modelleri

Yatak odası takımlarımızın arasında ahşap, metal, ceviz gibi birinci malzemeler kullanılarak imal ediliyor. Yatak odanızı metal bir takım ile gri tonlarına büründürebilirken, ceviz yatak odası takımı ile daha ağır bir odaya sahip olabiliyorsunuz. Eray Grup Mobilya’nın 2021 yatak odası takımları hem uygun fiyatlı hem de şık ve modern tasarımlarıyla her tarza hitap etmektedir.

Yatak odası takımlarımızın yanında, Eray Grup Mobilya olarak giyinme odası takımlarımızla da 2021’de oldukça iddialıyız. Tamamen camdan oluşan gardıroplarımızda bulunan led ışıklar ile giysilerinizi daha aydınlık bir şekilde sergileyebilirsiniz. Giyinme odanızın büyüklüğüne göre seçebileceğiniz giyinme odası takımlarımız ile istediğiniz tarzda ve kolaylıkta şık bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Yatak odanızı daha şık bir hale getirmek için oymalı şifonyerleri tercih edebilirsiniz, tamamen ahşaptan yapılan şifonyerler yatak odanıza ayrı bir renk verecektir. Rahat ve uygun fiyatlı yataklarına da Eray Grup Mobilya ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Sandıklı bazalarımız ile yatak odanızda yerden tasarruf edebilir ve yatak odasının tasarımını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Günlük hayatımızda vakitin büyük bir kısmını çalışarak geçirmekteyiz. Bu vakitin dışında kalan kısmını ise evlerimizde dinlenerek geçiriyoruz. Günlük hayatın stresi iş yoğunluğu gibi sebeplerden dolayı yorulduğunuzda evlerinizde dinlenmek en çok önem verilen şeylerden birisidir. Bunun için gerekli olan şey ise modern, kaliteli, konforlu yatak odası takımlarıdır. 1993’ten beri edindiği tecrübe ile hizmet veren Ankara Eray Grup mobilya en kaliteli yatak odası takımlarını sizlerin hizmetine sunuyor. En yeni yatak odası modellerimizin yanın sıra ankara villa tadilat dekorasyonu konusunda da bizimle iletişime geçebilir, hayatınıza kalite katabilirsiniz.