Duşakabin Modelleri Ankara

Banyonuzu mu yenilemek istiyorsunuz? Birbirinden güzel ve şık duşakabin modelleri arasından zevkinize uygun bir model seçerek hayallerinizdeki banyoya kavuşabilirsiniz. Duşakabin modelleri tercihi, şık bir banyo ortamı için oldukça önemli bir konudur. Banyolar, sıcak ya da ılık bir duş ve iyi bir küvet keyfi ile tüm günün yorgunluğunu üzerinizden attığınız bir alandır. Temizlenmenin verdiği rahatlama ile elde edilen keyfin tarifi gerçekten farklıdır. Fakat bu keyfi doyasıya yaşayabilmek için banyonun zevkinize hitap edecek tasarım ve konfora sahip olması gerekir.

Banyo dekorasyonu, ev sahiplerinin önemsediği ve özen gerektiren bir konudur. Banyolarda bir bütünlük elde etmek istiyorsanız, banyoda bulunan hemen her unsurun bir uyum içerisinde olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer söz konusu uyum sağlanmazsa, banyodaki malzemeler ne kadar kaliteli olurlarsa olsun sizi rahatlatan bir atmosfer oluşmaz. Bu kapsamda ön plana çıkan duşakabinler, banyoların çok daha canlı ve şık görünmelerine yardımcı olan ürünlerdir. 

Ankara Eray Grup’a uğrayarak farklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmış olan duşakabin modellerimizi yakından inceleyebilir, dilerseniz istekleriniz doğrultusunda dizayn edilecek ürünler de sipariş verebilirsiniz.

Duşabin Modelleri

Duşakabin modelleri, sadece belli tarz banyolarda kullanılmaz. Gelişen teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde hemen her banyo şekline ve dekorasyonuna göre duşakabinler çeşitleri üretilmektedir. Bu tür banyo ürünleri esnektir ve kolaylıkla uyum sağlayacak özellikte imal edilir.

Kare ve Dikdörtgen Duşakabin Modelleri

Banyolar için uygun duşakabin modelleri farklı şekillerde tasarlanır. Bu kapsamda öne çıkan ürünler kare ve dikdörtgen duşakabinlerdir. Geniş olan banyolar için dikdörtgen model duşakabin dizaynları rahatlıkla tercih edilebilir. Müşterilerin istediği ölçülerde üretilen modeller, banyoların dekorasyonuna da katkıda bulunur. Banyo dekarosyon ürünlerinin farklı renk ve desenlerde çeşitli modelleri vardır. Banyoda mahremiyet anlamında katkı sağlamak adına desenli ve renkli modeller de tercih edilebilir.

Duşakabin türleri arasında kişilerin zevklerine ve banyoların boyutlarına göre özel olarak üretilen tasarımlarda bulunur. Duşakabinlerin üzerine istenilen her türlü desen yaptırılabilir. Üstelik bu desenler uzun yıllar süresince herhangi bir deformasyona uğramaz. Bununla birlikte duşakabin modellerine ahşap görünümlü malzemeler monte edilerek daha doğal ve hoş bir görünüm elde edilebilir.

Oval Duşakabin Modelleri

Duşakabin modelleri arasında yer alan ve en kullanışlı modellerinden biri olarak dikkat çeken oval duşakabin dizaynları, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Bu modeller, banyolarda fazla yer kaplamazlar. Ebatları küçük olan banyolar için tercih edilmesi uygundur.

Duşakabin Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

  • Duşakabin banyonuzun yapısına uygun olmalıdır.
  • Seçtiğiniz duşakabin modeli ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.
  • Servis ve garantisi olup olmadığı mutlaka öğrenilmelidir.
  • Duş kabini üzerindeki boyanın zaman içinde solmaması veya atmaması gerekir.
  • Ortamı rutubetten, buhardan ve sudan muhafaza edecek şekilde imal edilmiş olmalıdır.
  • Açılır kapanır bölmelerinin kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak rahat ve yumuşak açılması ya da kapanması önemlidir.
  • Silikon ya da fitillerinin 1.Sınıf kalitesinde olması gerekir. Bu sayede zaman içinde sızdırma yapmaz.
  • Her duşakabin modelinin kaliteli ve kalitesiz olanı mevcuttur. Her zaman kaliteli duşakabin markaları arasından tercih yapmaya dikkat edin. Aksi takdirde satın aldığınız ürün kısa sürede kullanılmaz hale gelebilir.

Ankara Eray Grup olarak, banyo tamirat, tadilat ve duşakabin yenileme-monteleme işlemini gerçekleştirirken, doğru ve 1.Sınıf kalite malzemelerin kullanılmasını sağlıyor ve müşterilerimize de bu konuya her zaman dikkat etmelerini tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda, uzun ömürlülüğü, özgün tasarımı esas alarak kaliteli işler ortaya çıkarabilmek ve sizi memnun etmek için hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel uzman ekiplerimizle dürüst, kaliteli ve verimli hizmet anlayışımız çerçevesinde Ankara Eray Grup, duşakabin modelleri, banyo yenileme, ev ve villa tadilatı www.eraygrup.com ve diğer tüm duşakabin ve banyo dekorasyonu alanında kişiye özel her türlü işi yapmak için hizmetinizdedir.