Banyo Dolabı Modelleri Ankara

BANYO DOLABI MODELLERİ ANKARA

Banyo dekorasyonunda banyo dolabının önemi şüphesiz ki büyüktür. Banyo dolabı modelleri arasında bulunan modern tarz, klasik tarz, özgün tasarımlar, vintage tasarımları,  işlevsel özellikli diğer tasarımlar gibi hem depolama alanı hem de  banyo dekorasyonunun bir parçası olan dolap modelleri istediğiniz tarzda dekorasyon tasarlama olanağının yanı sıra işlevsel bir banyo imkanı da sağlar. Ankara Eray Grup olarak banyonuzun ölçülerine bağlı kalarak, istediğiniz banyo dolabı modellerini istediğiniz tarzda istediğiniz renkte sizlere özel banyo dolabı tasarlıyoruz.

Banyo Dolabı Sipariş Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle banyonuzun ölçüye sahip uygun boyutta ürünleri tercih etmeni gerekmektedir. Banyo alanınızı en iyi verimlilkte kullanabileceğiniz Eray Grup banyo dolap modellerinin özgün tasarımlarına yönelebilirsiniz. Bunda böyle eşyalarınızı muhafaza imkanı sunan, ferahlık hissi bir banyonuz olabilir. Rutubete ve suya mukavemetli ürünleri tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Almak ya da yaptırmak istediğiniz modelin, yeterli depolama olanağı sunduğundan emin olmalısınız. Önceden bulunan dolaplarınız bulunuyorsa, o dolaplarla uyum  sağlayabilecek tarzdaki ürünleri seçmelisiniz.

Alacağınız ya da özel yaptıracağınız banyo dolabı modelleri için tasarım fikri oluştururken  kendinize bu soruları sormalısınız:

  • Banyo dolabını ne amaçla kullanacağım?
  • Banyo için aksesuar ve duvar renklerine uygun hangi renk ve tonda olmalı? 
  • Alacağım ürün hangi malzemeden olmalı?
  • Aynalı bir dolap mı yoksa aynalı olmayan bir dolap mı alacağım?
  • Aynalı bir banyo dolabı tercih ediyorsam, aynanın yüksekliği ne kadar olmalı? 
  • Evde kaç kişi var, ihtiyaçlarımız karşılayacak düzeyde mi? 
  • Banyo dolabında çekmeceye ihtiyacımız var mı?
  • Dolabı koyacağımız alan geniş mi, dar mı? Dolap boyu hangi ölçülerde olacak?
  • Dolap içerisinde kaç rafa ihtiyacım var?
  • Rafların derinlikleri, yükseklikleri, genişlikleri nasıl olmalı? 

Ankara Eray Grup, banyo dolabı modellerini sizlere özel olarak tasarlanmasını sağlar. Doğru ve 1.Sınıf kalitesindeki malzemenin kullanimasi, banyolar evlerdeki rutubetli alanlar olduğu için banyo dolabında seçilicek malzemelerin suya, neme ve buhara karşı dayanıklı olması gerekiyor. Farklı türden tezgah seçeneklerinin olmasi, tezgah seçeneklerinde montelli, zodiaq, coiran, mermer, cam tezgah ve masif ahşap natiflerini müşterilerimize sunmaktayız.

Bu  doğrultuda banyo dolaplarının dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü, özgün tasarımı esas alarak kaliteli işler ortaya çıkarabilmek ve sizi memnun etmek için hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel uzman ekiplerimizle dürüstlük, kaliteli ve verimli hizmet anlayışımız çerçevesinde Ankara Eray Grup Banyo dolabı modelleri imalatında ve diğer tüm villa tadilatı ve ev dekorasyonu Ankara alanında kişiye özel her türlü işi yapmak kaydıyla hizmetinizdedir. Her türlü soru, detay, fiyatlandırma ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.