Duvar Ünitesi Modelleri: TV Ünitesi

Hayatı kolaylaştıran ve ev dekorasyonuna bir başka görünüm sağlayan tv üniteleri ve duvar dolapları birçok dekorasyonda vazgeçilmezlerdendir. Eray Grup mobilya alanında aradığınız her ürünü size özel olarak tasarlar. Özel tasarımları firmamız, sizin için tasarlar ve üretir. Mekana ve taleplerinize uygun tasarımlar hazırlayarak ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonelliğe istediğiniz alanda sahip olma şansı verir. Üretim öncesinde 3D çizimlerle tasarım sürecini kolaylaştırır ve hata payını minimum düzeye indirir. Tasarım ve hazırlama sürecini en kısa sürede değil uygun bir zamanda hazırlanarak teslim edilir. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler ile uzun süre kullanışlı ve keyfinize uygun üretimler yapmak için tasarım ve üretim kriterlerinden taviz verilmez.

Duvar Dolapları Ve Tv Ünitelerinde Aranması Gereken Özellikler Nelerdir?

·         Konsept tasarım özelliği sunan özgün bir ürün olmalıdır.

·         Farklı amaçlara hitap edebilen televizyon ünitesi ve duvar dolapları, yaşam alanınıza özel ambians katar.

·         Televizyonu ve beraberinde kullanabilmek için kitap, vazo vs. gibi eşyaları bir arada tutabilen yapıya sahip olmalıdır.

·         TV üniteniz ve dolabınız, süs bitkileri, vazolar, biblolar, oyuncaklar, çeşitli aksesuarlarla ve kitaplar zenginleştirebileceğiniz kullanım alanlarına sahip olursa, salonunuza hoş bir görünüm de kazandırır.

·         Duvardan duvara monte edilen modeller, geniş evler için en uygun seçenekleri meydana getirir.

·          Ahşaptan elde edilen modeller gibi alçıpandan üretilen modeller de kullanışlı, gösterişli ve harika ürünler sunabilmektedir.

·         Nişlerle süslenmiş alçıpan Tv üniteleri ve duvar dolapları, değerli aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz şık tasarımlardır.

·         Bazı TV üniteleri ise büfe özelliği sunan camlı bölmelere sahiptir. Bu türde bir mobilya alırsanız değerli cam eşyalarınızı o bölmelerde sergileyebilirsiniz.

Tv Ünitesi Ve Duvar Dolabı Bakımı Ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Dekoratif özellikler taşıyan ve farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle bütünlenen bu mobilyalar, düzenli aralıklarla temizlenmeli ve bakımları yapılmalıdır. Televizyon ve diğer ev eşyaları taşıdıkları için yoğun miktarda toza maruz kalırlar. Çünkü manyetik alan yaratan cihazlar, genellikle ortamdaki tozları üniteye çeker. Nemli bezle tozunu alarak günlük temizliğini yapabilirsiniz. Ahşap malzemeden tasarlanmış televizyon ünitelerinizi ve duvar dolaplarınızı, zaman zaman ahşap parlatıcı yüzey temizleyicileri ile temizlemeyi de ihmal etmemelisiniz.

Tv Ve Duvar Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Salonunuzdaki şıklık mobilyaların tarzında ve birbirleriyle olan uyumunda gizlidir. Tv ünitesi de bu armoninin notalarından birisidir. Hatta bazen maestro görevi üstlenerek tüm konsepti o yönetir ve ortamın şıklığını domine eder.

Bir tv ünitesi veya duva dolabı almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var:

·         Öncelikle eğer kitap, biblo ve benzeri aksesuarlardan hoşlanıyorsanız ve onları dekorasyonun en önemli detaylarından biri olarak görüyorsanız derli toplu bir görüntü oluşturması için raflı tv ünitelerini tercih edebilirsiniz. Raflar hem dağınıklığı toparlar, hem detay zenginliği oluşturur hem de sofistike bir üslubun ana hatlarını oluşturur.

·         Bir diğer husus renk uyumudur. Seçeceğiniz ünite odadaki diğer mobilyalarla tarz ve renk anlamında uyumlu olmalıdır.

·         Her eşyada aranan niteliklerden birisi olan işlevsellik ünitenizde de olmalı. O sadece televizyonun vitrini değil aynı zamanda rafları, çekmeceleri ve bölmeleri ile eşya yükünü azaltan derleyip toparlayıcı bir dekorasyon ögesi. Bu yüzden ünitenizin işlevsel olmasına da özen göstermelisiniz.

·         Tarzınız ve zevkinize uygun bir Tv ve duvar ünitesi hem sizin göz zevkinizi okşayacak hem de uyumu yakalamanızı sağlayacak. Çünkü eviniz sizi yansıtır ve sizi anlatır. Sadelikten hoşlanıyorsanız ve minimalizmden yana iseniz yalın çizgileri olan bir model tercih edebilirsiniz.

·         Oturma alanınız küçükse küçük Tv ve duvar ünitesi tercih etmelisiniz. Büyük bir alanınız varsa büyük modeller ya da köşe tv ünitesi seçmek mantıklı bir tercih olacaktır.

·         Her eşyada olduğu gibi Tv ve duvar ünitesi seçerken de kaliteli bir ürün tercih etmek demek hem şıklıktan taviz vermemek hem de ürün ömrünün uzun olması demek.

·         Televizyonunuzun büyüklüğü ile orantılı bir televizyon ünitesi seçmelisiniz.

·         Montajı kolay ve pratik olan bir ürün tercih etmek hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayacaktır.

·         Elbette fiyat da dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi.

·         Eray Grup Tv ve duvar  ünitesi modelleri kaliteden ödün vermeyen, kendi karakteristiğini yansıtan ve her bütçeye uygun olan seçenekleriyle en yakın mağazada sizi bekliyor.

alçıpan tv duvar ünitesi

 

 Tv Ve Duvar Ünitesi Seçiminde Hangi Renkleri Tercih Etmeliyiz?

Tv ve Duvar ünitesi seçerken en önemli ayrıntılardan birisi de renktir. Günün trend renkleri mi olmalı, sizin sevdiğiniz bir renk mi olmalı yoksa diğer mobilyalarla uyumlu bir renk mi tercih etmelisiniz?

·         Mobilyada koyu rengin derinliği ve asaletini seviyor, daha aristokrat ve ağırbaşlı ifadelerin sizi yansıttığını düşünüyorsanız siyah tv ve duvar ünitesi seçenek listenizde ilk sıralarda yer alabilir.  Siyahın köklü ve asil ruhu salonunuzda fark yaratır.

·         Koyu ile açık renk arası, her tür mobilya ile rahatlıkla kombinlenebilen, uyumun ve zarafetin yansıması olan gri tv ünitesi sakin ve zengin görünümüyle oturma alanlarınızı güzelleştirmeye aday.

·         Ve beyaz. Beyazın modası hiç geçmez. Çünkü zamansızdır ve her ortamı sadeliğiyle zengin kılar. Aydınlık ve duru  bir atmosfer için beyaz tv ünitesi ve duvar dolabı odanızı şıklığın nirvanasına taşır.

·         Aynı şekilde beyaz tv sehpası da sakin, şehirli ve modern bir ruhun evdeki izdüşümü demek.

·         Tv ünitenizin ve Duvar dolabınızın illaki koltuk takımlarınızla aynı renk olması gerekmez. Kontrast oluşturarak farklı ve etkileyici bir şıklık yaratabilirsiniz.

·         Aslında her şey sizin ihtiyaç ve zevklerinize kalmış. Ankara Eray Grup size her ayrıntıyı siz değerli müşterilerimize cömertçe sunar. Size sadece yorumlamak ve kişiselleştirmek kalır.

Bu doğrultuda dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü esas alarak nitelikli işler ortaya çıkarabilmek ve sizi memnun etmek için hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel uzman ekiplerimizle dürüstlük, kaliteli ve verimli hizmet anlayışımız çerçevesinde Ankara Eray Grup mobilya ve dekorasyon ve ev tadilatı ve dekorasyonu alanında her türlü işi yapmak kaydıyla hizmetinizdeyiz.