Eray Grup Ev & Villa Tadilatı Dekorasyonu Hakkında

1993 yılında kurulan Eray Grup olarak, ticari faaliyetlerimize ev tadilatı, villa tadilatı ve dekorasyon işleri ile başladık. Zaman içinde edindiğimiz tecrübe ve yaptığımız farklı yatırımlarla hem ev-villa tadilat ve dekorasyonu, hem de faaliyet yürüttüğümüz diğer sektörlerde emin adımlarla yürümeye ve hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Faaliyet yürüttüğümüz alanlarda, sektörün öncüsü ve ülkemizin lokomotifi olma vizyonu ile yola çıktık. Çıktığımız bu yolda hayatına dokunduğumuz müşterilerimize standartların üzerinde hizmet sunma, bugünden daha iyi bir yaşam alanına kavuşturma misyonu ile de yürümeye devam etmeyi hedefliyoruz.    

Modern dünyanın ve sürekli gelişen teknolojinin gerektirdiği iş anlayışımızı, alanında uzman ekiplerimizi, kaliteden ödün verilmeyen malzeme kalitesini, kaliteli işçilik ve iş disiplinini en uygun koşullarda müşterilerimizin projeleri ile buluşturmaktayız. Proje gereksinimlerini, çağımızın koşullarını dikkate alarak, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda en üst seviyede yanıtlamaktayız.

Ankara ev villa tadilatı ve dekorasyon firması olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, dokunduğumuz alanlara estetik ve işlevsellik katmaya devam ediyoruz. Yaşam alanlarınıza estetik katacak; niş duvar içi dekorasyondan asma tavan modellerine, özel tasarım banyo dolaplarından duvar ünitelerine, televi

zyon ünitesi niş dekorasyonundan özel tasarım mobilya dekorasyonuna kadar daha birçok alan için hizmet sunuyoruz.

Her biri alanında uzman deneyimli ekibimiz ile evinizin banyo tadilatı ve dekorasyonu, ahşap alanları, mutfak tadilatı ve dekorasyonu, elektrik tesisatı, çatı izolasyonu, tesisat yenileme işlemleri ve ısı yalıtımı gibi spesifik alanlarına etkili çözümler getiriyoruz. Müşterilerimize bugünden daha kaliteli bir yaşam alanı sunma prensibi ile çıktığımız bu yolda sadece bu gibi yapı işlemleri yapmıyoruz. Bunların yanında, birinci sınıf işçilik ve kalite standartları dikkate alınarak, uzman ekibimiz ile müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda anahtar teslimi eksiksiz ev tadilatı ile villa tadilatı işlemlerini de özenle tasarlayıp uyguluyoruz.    

Eray Grup olarak inşaat sektöründeki yerimiz sadece villa dekorasyonu veya ev dekorasyonu ile de sınırlı değil. Yılların tecrübesi ve birikimi ile Ebay İnşaat bünyesinde modern ve kaliteli yaşam alanları da inşa ediyoruz. Çalıştığımız projelerde farklı daire planları ile güvenilir, kaliteli, estetik, modern dünyanın yansımalarını üzerinde barındıran yapılar ile hem şehrimizin geleceğine katkıda bulunuyor hem de müşterilerimizin gereksinimlerini karşılıyoruz.

Ankara ev ve villa tadilatı ve dekorasyon firması olarak sektöre adım attığımız 1993 yılından bugüne kadar, uzman kadromuz, kaliteli iş anlayışımız, çağın gereklerine uygun dinamik tasarım ve projelerimiz ile kıymetli müşterilerimizin hayatına, yaşam ve iş alanlarına dokunuyor ve sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz.

Firma olarak uzun yıllardır villa yapımı ve hizmet verdiğimiz diğer inşaat-yapı işlerinde daima yüksek standartlarda işçilik ve üretimi hedefledik. Baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji ile birlikte yaşam ve iş alanlarına güven ve değer kattık. Konforu ve kaliteyi kendine amaç ve ilke edinen firmamız yakaladığı bu başarıları inşaat, temel gıda, kuruyemiş, kozmetik ve oto ekspertiz sektörlerinde de elde etmiş. Bu alanlara getirdiği rekabet, dinamizm, yenilikçilik ve hizmet kalitesi ile sektöre damgasını vurmuştur.

Müşterilerimizin memnuniyetini fark yaratan kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetci büyüme politikamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz..

Eray Grup bünyesinde Ebay İnşaat ,Eray İnşaat,Well Kozmetik, Franchising OTORAPOR ve Tamtat Kuruyemiş firmalarını da barındırmaktadır.

295
Özel Konut
128
Kamu İşleri
57
Alışveriş Mağazası
2b+
Oda Tasarımları

Eray Grup Ankara ve bütün ilçelerine hizmet vermektedir.

İç Mimarlık Hizmetleri
İç Mimarlık Hizmetleri konusunda kalite işçilik, tecrübe ve uygun fiyat ile Ankaranın her ilçesinde Eray Grup sizlerin hizmetindedir. Detaylı bilgi için iletişime geçin.
Ev, Villa Tadilatı Dekorasyonu
Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre ev, villa tadilat ve dekorasyonu için Eray Grup ile iletişime geçiniz.
Isıtma Sistemleri & Kaskad Sistemleri
Biz, Ankara Eray Grup olarak, 27 yılı aşmış iş tecrübesiyle Ankara?nın her ilçesine Isıtma Sistemleri konusunda hizmetler sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçin.