Villa İçi Dekorasyon Nasıl Olmalı?
25
Şubat
2021
Gönderen: Eray Grup Tarih: 25 Şubat 2021

Villa içi dekorasyonu doğru yapılmazsa, tasarımlarınızın tüm ambiyansı bozulabilir. Eray Grup, size doğru, kaliteli ve uygun hizmet sunmak için vardır.

Günlük yaşantımızı, bir dizi zorluklarla yaşamamız oldukça normal bir durum. Şehrin gürültüsü, kalabalık sokaklar, üst üste plansız yapılmış binalar... Bunların hepsi yaşantımızın kalitesini düşüren, zorluklardan birkaçı denilebilir. Bu kapsamda eviniz yaşam kalitemizi arttıran ve tüm bu sorunlardan  sizi uzaklaştıran  en önemli unsurdur. Aileniz ve sevdiklerinizle en özel, samimi zamanları geçirdiğimiz yer evimizdir. Villa denilince de evin farklı bir versiyonu gelir akla. Daha geniş bir yaşam alanı sunan villalar aynı zamanda imkanlarınız doğrultusunda yaşam kalitenizi arttıran unsurlar arasında yer alır.

Ancak sadece villa almakla işiniz bitmez. Villa içi dekorasyon da aynı derecede önemli bir unsurdur. Evin alanı ne kadar büyükse, dizaynı da bir o kadar zordur.  Ev dekorasyonu söz konusu olduğu zaman, mevsimsel dekordan en yeni ve büyük tasarım trendlerine kadar her şeyi kapsar.  Zaman ilerledikçe trendlerde değişir. İç mimari tasarım, moda gibi bir yaşam tarzıdır. Eşsiz, göz alıcı ve modern bir tasarım düşünüyorsanız, villanızdaki alanları dekore etmek için yazının detaylarını inceleyebilirsiniz…

Villa İçi Tasarımı Önerileri

 Evinizi şık ve bireysel olarak donatmak ister misiniz? Etkili bir tasarım sizin istekleriniz ve mimarların fikirleriyle oluşturulabilir.  Villa içi dekorasyonu doğru yapılmazsa, tasarımlarınızın tüm ambiyansı bozulabilir. Bunun için çağdaş bir tasarım diliyle evinizin dekorunu planlayabilirsiniz. Daha sonra size dekorasyonun, planlamanın ve zanaatın tüm seviyelerinde nasıl bütünsel olarak çalıştığımızı açıklayacağız.

Villa içi dekorasyon fikirlerinin yanında Eray Grup olarak Ankara'da ev ve villa tadilatı ve dekorasyonu ile ilgili çok geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktayız. https://www.eraygrup.com/hizmetlerimiz linten hizmetlerimiz inceleyebilir ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa İçi Dekorasyon Seçimleri Nasıl Olmalı?

Eray Grup Ankara Villa İçi Dekorasyon Hizmeti

  • Evinizin manzarasını, iç tasarımla birleştirmenin en iyi yolu; manzaraya bakan duvarlarınızı, uzun ve geniş pencerelerle tasarlamaktır. Ayrıca pencerelerinize sade uzun perdeler seçebilirsiniz.
  • Bir villanın dizaynı modern olduğu kadar romantik de olmalıdır. Villanızın duvarlarını minimalist, parlayan trenler ekleyerek renklendirebilirsiniz. Beyaz ile krem- mavi ile gri tonlarıyla minimalist vurgulayabilirsiniz.
  • Odaların tasarımı odadan odaya göre değişse de konseptin dışına çıkmamaya özen göstermek önemlidir. Bu kapsamda ilk başta kafanızda oluşturduğunuz çerçeveyi korumaya dikkat edin.
  •  Villa içi dekorasyonu   yaparken evinizin alanlarına göre planlama yapabilirsiniz. Mobilyalar ile modern yaşantınızın tarzını yansıtabilirsiniz. Ayrıca mobilyalarınızın kumaşlarının dokusuna villa dekorasyonuna göre karar verebilirsiniz.
  • Çekiciliği solmuş soluk bir gölge, evinizin tüm alanlarını etkileyebilir. Villa içi dekorasyonu tamamlayan önemli alan zemin kaplamadır. Konsepte uygun şık seramik döşeme ile güzel bir ambiyans elde edebilirsiniz.
  • Villa içinde büyük halılar yerine, modern minik kilim ve paspaslar ekleyebilirsiniz. Yer sergilerinde dekorasyona uyması için renk ve desen seçimine dikkat etmelisiniz. Bütün renklerin birbiriyle ilişkili işlevsel olmasına özen göstermelisiniz.
  • Dekoratif aksesuarların odalarda büyük bir etki yaratması şaşırtıcıdır. Dekoratif eşyalar sayesinde bir alanı tazelemenin veya şık bir görüntü elde etmenin en kolay yoludur. Evinizi süslemek ve geliştirmek için aralarında seçim yapabileceğiniz birçok ev dekoru mevcuttur.
  •  Farklı stillerdeki parçaları seçerken renkler, katmanlar ve dokular birlikte karıştırılabilir. Vazolar- cam eşyalar, Temalı veya özel koleksiyonlar, aynalar- tablolar, yaygın olarak seçilen aksesuarlardır.
  • Bu bir tasarım klişesi olabilir, ancak evde en iyi bir aydınlatma her şeydir diyebiliriz. İyi bir aydınlatma seçimi yaşadığınız alanların ambiyansını ve havasını etkileyebilir.
  •  Villa içi dekorasyonun ilk aşaması kaliteli bir aydınlatma olabilir. Duvarlar ve eşyalarınız hangi tonla kaplı ise, onları sıcak bir parıltı veren aydınlatma ile ısıtmanız mümkündür.

Çarpıcı mekanlar yaratmak için grafik tasarım ve iç tasarım sevgisini birleştirmek konusunda harika bir göze sahibiz. Bu tasarımlar tek başına olmayabilir. Villa içi dekorasyonu yalnızca profesyonellerin tecrübesi, azmi ve proaktifliği ile gerçekleştirilebilir. Müşterilerimizin bir evi zaman makinesi gibi hissetmesini engellemenin püf noktası, yeni trendlere uygun çalışmalarıdır.

Tercihlerinize ve isteklerinize göre, villa içi dekorasyon işlemini gerçekleştirmek için   uzman bir ekip ile çalışmak istiyorsanız; sıra dışı, yenilikçi bir ekip arıyorsanız;  Ankara Ev ve Villa Tadilat ve Dekorasyon Eray Grup olarak profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bizi (Eray Grup) seçin, ve dekorasyondaki inceliğin zevkini çıkarın.